Kamera dla seniora

 

Oferta transmisji obrazu i dźwięku do opieki nad seniorami w domu

Obecna sytuacja pandemiczna wpływa na ograniczenie kontaktów z rodziną, szczególnie kiedy członkowie mieszkają w różnych miastach. Osoby starsze pozostają w domach, często bez możliwości kontaktu bezpośredniego z otoczeniem czy dziećmi. Proponujemy rozwiązanie, które choć trochę zrekompensuje brak możliwości spotykania się na żywo. Od 1 grudnia 2020 w NETbis startujemy z ofertą "kamera dla seniora". Usługa polega na zainstalowaniu łącza internetowego w monitorowanym mieszkaniu oraz uruchomienie kamery, która może być obsługiwana zdalnie przez rodzinę lub opiekunów osoby starszej. Kamera umożliwia podgląd obrazu w domu, z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. W aplikacji jest sterowanie zdalne kamerą oraz prowadzeniem dwustronnej rozmowy bez korzystania z telefonu. 

Rozwiązanie można także wykorzystać do monitorowania domu, kamera zapisuje obraz oraz wysyła komunikaty o zdarzeniach na telefon.

Usługa obejmuje wykonanie przyłącza, zainstalowanie kamery, serwis. Koszt miesięczny to 25 zł. Oferujemy usługę dostępu do internetu dla seniora z routerem bezprzewodowym za dopłatą 15 zł. Umowa 24 miesiące. Aktywacja 99 zł. Dla obecnych abonentów koszt kamery i monitoringu - 20 zł, aktywacja 1 zł. 

Możliwości kamery opisane są na stronie producenta: Kamera Tapo

Aby zamówić zadzwoń tel. 734-666-999 lub skorzystaj z formularza

 

22-11-2020
 
 

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ:

1

2

3