Telewizja Jambox w NETbis

 

Stale poszerzamy ofertę usług Internetu NETbis. Kolejnym krokiem jest oferta usług telewizyjnych w oparciu o telewizję Jambox.

Trzy pakiety oraz kanały tematyczne i premium

Oferta telewizyjna obejmuje 3 pakiety w cenach 32, 54 i 67 zł. Do każdego pakietu jest możliwość dokupienia kanałów tematycznych Eleven, HBO, Canal +, Cinemax, Filmbox oraz pakietów premium Więcej Sportu, Więcej Erotyki.

Bezkompromisowa jakość

Programy telewizyjne w naszej ofercie są przesyłane bezpośrdenio światłowodem od nadawców. Oznacza to, że po drodze nie występuje żadna kompresja obniżająca jakość obrazu. 

Nagrywarka programów w abonamencie

Internetowa telewizja Jambox oferuje możliwość nagrywania ulubionych programów na dysku. Do wykorzystania jest 250 GB danych. Po podłączeniu dysku USB do dekodera nagrania będą przechowywane na nim. 

Przewodnik po programach

Program telewizyjny dostępny bezpośrednio z pilota dekodera. Umożliwia sprawdzenie informacji o aktualnie oglądanym programie oraz przeglądać program na kolejne dni. 

 

Multiroom

Usługa pozwala na posiadanie do 3 dekoderów w jednym domu z tym samym pakietem. Usługa charakteryzuje się niezależnością, każdy z domowników może oglądać różne programy. 

 

Sygnał telewizyjny jest dostarczany za pmocą tej samej sieci co internet. Nie jest wymagana antena na budynku co obniża koszty o montaż i serwisowanie. Telewizja Jambox jest niewrażliwa na zakłócenia i zaniki sygnału ze względu na złą pogodę. 

 

Listę kanałów w pakietach sprawdzisz TUTAJ.

 
 

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ:

1

2

3