Zmiana cen pakietów TV Jambox

 

Sz.P. Klienci Telewizji JAMBOX

 

Chcielibyśmy poinformować, że od dnia 1 czerwca 2023 roku nastąpi podwyżka abonamentu za nasze usługi telewizji internetowej. Decyzja ta została podjęta w związku z rosnącymi kosztami produkcji i dystrybucji treści oraz wzrostem opłat za prawa do transmisji programów.

Nowa cena abonamentu będzie dotyczyć pakietów: Podstawowy, Korzystny i Bogaty wraz z dzierżawą dekoderów. Ceny pakietów tematycznych oraz multiroom, dostęp do platformy Smart nie zmieniają się.

Szczegółowe informacje na temat zmiany ceny poniżej (ceny brutto)

pakiet podstawowy (80 kanałów) – 31,90 zł
pakiet korzystny (137 kanałów)– 53,90 zł
pakiet bogaty (230 kanałów) – 63,90 zł
pakiet Na Start Plus HD - 10,00 zł
dzierżawa dekodera HD – 12,00 zł
dzierżawa dekodera 4K – 19,00 zł
dzierżawa dekodera Smart – 12,00 zł
multiroom – 10,00 zł
dostęp do platformy Smart – 10,00 zł

 

Jednocześnie informujemy że:

- w przypadku braku akceptacji zmiany w cenniku, abonentowi przysługuje prawo wypowiedzenia umowy. Abonent może złożyć oświadczenie o wypowiedzeniu umowy najpóźniej do dnia wejścia tej zmiany w życie,

- w razie skorzystania z prawa wypowiedzenia umowy w przypadku braku akceptacji podwyższenia cen, operatorowi nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej abonentowi przy zawarciu umowy abonenckiej.

 

Zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do zapewnienia Państwu jak najlepszej jakości usług i ciągłego rozwijania naszej oferty. Wierzymy, że nasza usługa telewizji internetowej pozostanie dla Państwa atrakcyjna i wartościowa.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. 29 717-39-05.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

 

Z poważaniem prokurent NETbis sp. z o.o. Jacek Brzostek

 
 

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ:

1

2

3